Susuz Pisuvar

Falcon Susuz Pisuvar

2007 yılından itibaren ülkemizde hizmete başlayan Falcon Waterfree Technologies şirketinin, ülkemizde tanınması ve pazarlama faaliyetleri ekibimiz tarafından yürütülmüştür. Ekibimizin emekleri ile tepe noktaya gelen Falcon Susuz Pisuvar ürünü, kısa sürede piyasada en çok aranan ve talep gören ürün olmuştur.

2017 yılından itibaren yaşanan yönetimsel gelişmeler Falcon Susuz Pisuvar ürününü 10 yıl boyunca ayakata tutuan ekibimiz ile Falcon Waterfree arasında yol ayrımına yol açmıştır. Bu süreden sonra firmamız kendi markası ve kendi olanakları ile yoluna devam etme kararı almıştır.

Sinaqua Waterless Susuz Pisuvar ürünü konusunda isim olarak yeni, tecrübe olarak ise eski bir markadır. Falcon Susuz Pisuvar olarak devam ettiğimiz yolculuğumuzda bir isim değişikliği ile yolumuza devam ediyoruz.

Geliştirdiğimiz teknolojler ve ürünler Falcon uyumlu ürünlerdir. Ürettiğimiz kartuş ve süzgeçlerimiz yılların birikimi, müşteri geri dönüşleri ve pazar tecrübemiz ile oluşturulmuştur.

Piyasada ahlak juralları dışında ticari faaliyetler yürüten kişilerin yaptığı karalamalar nedeni ile bazı müşterilerimiz arasında güvensizlik duygusu oluşmuştur. Fakat bilinmesi gerekir ki biz aynı ekip ve aynı ilkeler ile yoluna başka bir marka ile devam eden bir şirketiz.

İtibar anlamında tarafımıza yapılan saldırıların, iftira ve yalanların farkındayız. Fakat ticari anlamda ne yazık ki belirli bir seviyenin altına inemediğimizden dolayı cevabımızı saha da vermeyi seçiyoruz.

Kısacası Falcon Susuz Pisuvar ürünü tarafımızdan pazara sunulan bir üründür. Biz aynı ekip olarak Sinaqua Susuz Pisuvar ürünü ile yolumuza devam etmekteyiz…

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu