Sinaqua Waterless Systems olarak şirketimiz 2006 yılında Falcon Waterfree markası altında, susuz pisuvar ve susuz pisuvar kartuşu ürünlerini yerli pazara kazandıran başarılı bir şirketin mirasını devralmıştır. Falcon Waterfree Türkiye Projesini yaratan ekip tarafından kurulan Sinaqua Waterless Systems, 11 yıllık ürün ve piyasa tecrübesi ile size hizmet etmeye devam ediyor. Ürünlerimizin alışılmış kalitesinin yanı sıra, yeni ürün hacmimiz ile sizin karşınıza çıkıyoruz. Adımızın yeni olması, tecrübemizi ve piyasada ki yerimizi değiştirmeyecektir. Bu paralel de 11 yılda edindiğimiz tecrübe, birikim ve müşteri ilişkilerimiz ile kaldığımız yerden devam ediyoruz.  Kalite standartlarımızı arttırarak, tasarruf anlamında pozitif değerler üreterek ve her geçen gün daha motive bir anlayış ile sizin huzurunuzda olmaktan gurur duyuyoruz.

Sinaqua Waterless Systems olarak hizmetinize sunduğumuz ürünlerimizin, standart kullanım koşullarında işletmenize tasarruf sağlayacağını garanti ediyoruz. Ürünlerimizin tasarruf sağlamadığı durumlarda, işletmeniz adına hayır kurumlarına bağış yapmayı taahhüt ediyoruz. Ürünlerimizin geliştirilmesinde ve yeni ürünlerin projelendirilmesinde bugüne kadar siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda izlediğimiz arge politikamıza sadık kalacağımızı bildirmek istiyoruz. Ayrıca sektöre yön verecek ve sektörde adını markalaştıracak yeni ürünlerimizi en kısa sürede sizlere sunmanın hazırlıkları içerisindeyiz.

Dediğimiz gibi, adımızın yeni olması heyecanımızın, 11 yıllık tecrübemiz ise ciddiyetimizin en önemli göstergesidir. Siz değerli müşterilerimiz ile yolculuğumuza devam etmenin onuru ve gururu içerisindeyiz.

Hakkımızda-banner-1024x240
Başa dön tuşu