Susuz Pisuvar

3 Susuz Pisuvar ile Olimpik Havuz Dolar mı?

Son günlerde Sinaqua Waterless Systes olarak azalan yağış miktarı yüzünden yaşanacak kuraklık felaketine dikkat çektik. Ancak nihai tüketicinin en büyük problemini arka plana atmak olmaz: FATURALAR

Su tasarrufu kelimesi birçok kişinin bildiği anlamda sadece nihai tüketiciye su faturasında yansımaz. Bunun en büyük nedeni elektrik üretiminin hidroelektrik santralları üzerinden yapıldığı gerçeğidir. Biraz daha bu konuya girecek olursak, harcamadığınız her su barajlarda kalarak elektrik üretimi sağlamaktadır. Bunun yanında karbondioksit salınımını da engellemektedir. Dolayısıyla her bir damla size hem elektrik hem de su faturasındaki tasarruf olarak geri dönecektir.

Snaqua Waterless ailesi olarak, Türkiye’de satışını yaptığımız Sinaqa Susuz Pisuvarlarının yaptığı tasarrufla ilgili defalarca yazılar yayınladık. Gelen kuraklık felaketinin habercisi niteliğinde basın bültenleri yayınladık. Belki de sesimizi duymayan çok az kişi kaldı. Buna nazaran Türkiye’de tasarruflu ürün kullanımı yine de artmış gözükmüyor. İnovatif fikirleri ürünlere dönüştüren, tasarruf özelliği ile birlikte piyasaya süren firmaların satış rakamlarına bakıldığında olumlu bir ivme kazandığını söylemek çok zor. Kuraklığın etkisini göstermesini bir yana bırakın işletmelerin faturaların ağır yükünden kurtulma isteği de yok gibi gözüküyor.

Daha Somut Örnekler Belki Fikrinizi Değiştirebilir

Şimdi 450 ile 600 ton arasında değişen olimpik havuzların boylarını ve derinliklerini düşünelim. Günlerce su ile doldurulmaya çalışılan olimpik havuzlarda hiç de küçümsenmeyecek bir su gideri söz konusu. Peki, bir arada gördüğünüz tonlarca suyu Sinaqua Susuz Pisuvar olarak biz, size sene boyu harcatmadığımızı söylesek!

Nasıl mı?

Snaqua Susuz Pisuvarları, bir yıl boyunca bir pisuvardan size 150 ton su tasarrufu yaptırıyor. Bunun yanında anti bakteriyel yapısı sayesinde sizi hijyen için gerekli olan temizleme su maliyetinden de kurtarıyor. Toplamda temizlik harcamalarınıza göre 150 ile 200 tonluk tasarruf yapmanızı sağlayan Sinaqua Susuz Pisuvarları’ndan sadece 3 tanesini işletmenize takarak bir olimpik havuzu rahatlıkla doldurabiliyorsunuz. Üstelik Sinaqua denemeniz için ücretsiz olarak 1 aylığına pisuvarlarını tuvaletinize takıyor. Duvarlarınıza, karolarınıza herhangi bir zarar vermeden monte edilen susuz pisuvarlarımız sayesinde cebiniz rahat bir nefes alıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu