Susuz Pisuvar

Susuz Pisuvar Teknik Servis

Susuz Pisuvar Teknik Servis

Ticari işletmeler tarafından yoğun olarak tercih edilmeye başlanan susuz pisuvar ürünü, satıcı firmaların teknik destekten yoksun bırakması ile işletmeler için sorun oluşturabiliyor. Bu durumda işletmeler herhangi su tesisatçısını kullanarak sorunlarını çözmeye çalışıyorlar. Fakat burada dikkat edilmesi gereken ince bir nokta mevcut. Susuz pisuvar montajı konusunda deneyim sahibi olmayan tesisatçıların bu ürünler hakkındaki yetersiz bilgisi operasyonlarında başka sorunlar oluşmasına neden oluyor. Susuz pisuvar konusunda bağlantı tecrübesi bulunmayan kişiler, geleneksel bağlantı yöntemlerini kullanırlar. Bu da sudan bağımsız çalışan susuz pisuvar ürünlerinin gider ile arasında olan bağlantıya zarar vererek atıkların uzaklaştırılmasını engeller. Bu engelleme sonucunda pisuvarlarınızdan istenmeyen kokular gelebilir.

Sinaqua Waterless olarak satışını gerçekleştirdiğimiz bütün ürünlerimizde Mapro World markamızın altında teknik destek hizmeti vermekteyiz. Pisuvarınızı bizden almış olmasanız bile teknik anlamda müdahale gerektiği durumlarda Mapro World servis şirketimiz size destek sağlamaktadır. Bizden alınan ürünlerde bu destek ücretsiz olurken, başka markaların ürünlerinde ise servis ücreti uygulanmaktadır. Fakat bu ücret sizi zor duruma sokacak meblağlarda değil, sıradan bir tesisatçının talep edeceği miktarlarda bir ücrettir.

Ayrıca bizden almadığınız pisuvarlarınızda düzenli olarak sıkıntılar meydana geliyor ve servis ücreti ödemek bütçenize zarar veriyorsa pisuvarlarınızı sinaqua susuz pisuvar ürünleri ile değiştirerek sizinle kalıcı bir ilişki kurmayı da vaadediyoruz. Başka marka pisuvarlarınızın yerine kendi markamızın pisuvarlarını takarak, ücretsiz teknik destek imkanının sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Gerekli bilgiyi alabilmek için bizimle irtibata geçmenizi rica ediyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu