Susuz Pisuvar Kartuşu

Susuz Pisuvar Kartuşları

Susuz pisuvarların kullanımının yaygınlaşması neticesinde, susuz pisuvarlarda kullanılan susuz pisuvar kartuşları çeşitlerinin de arttığını görmekteyiz. Susuz pisuvar kartuşu sistemin ana malzemesi olası nedeni ile iyi seçilmeli ve teknik destek alabileceğiniz firmalardan alınmalıdır. Susuz pisuvar kartuşu zaman içinde kullanım ömrü dolan ve değiştirilmesi gereken bir kartuş çeşididir. Bu ürünlerin kendilerine ait ait anahtarları olmalıdır. Eğer herhangi bir pense veya benzeri alet ile sökülebilen modelleri tercih ederseniz, bu durum kartuşlarınızın verimsiz çalışmasına ve normal süreden daha erken değişiklik yaparak maliyetlerinizin artmasına neden olur. Ayrıca değişimin sorunlu olduğu durumlarda, teknik destek alabileceğiniz firmalar ile temasa geçerseniz, sorunlu durumlardan sıyrılabilirsiniz.

Susuz pisuvar kartuşları yazımızın başında belirttiğimiz gibi farklı modellerde ve şekillerde piyasada bulunmaktadır. 2007 yılından itibaren Falcon Waterfree Susuz Pisuvar ve Kartuşu satışlarını yapan firmamız, bu konuda size en güvenli desteği sağlayacaktır. Kartuş çeşitlerimize gelecek olursak, iki çeşit kartuş modelimiz mevcuttur. Bu modelleri aşağıda detaylıca anlatalım.

1 – Sinaqua Universal susuz pisuvar kartuşu : Falcon Susuz Pisuvar kullanan müşterilerimizin aşina olduğu jelli susuz pisuvar kartuşu modelimizdir. Özel tasarımı sayesinde Falcon ve Sinaqua marka pisuvarların housing dediğimiz yuvalarına oturabilen ve kilitlenebilen kartuş modelimizdir. Kartuşta bulunan jel, özel geliştirilmiş bir malzeme olup, özgül ağırlık farkı sayesinde idrarın kartuş içine dolması sonucunda kartuşun üst yüzeyini kaplayarak koku yapmasını engeller. Bu ürünümüz 10 yıllık Falcon waterfree deneyimimizden sonra, Sinaqua waterless olarak tarafımızdan tekrar projelendirilmiş ve siz kullanıcılarımıza sunulmuştur. Ürün hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

2 – Sinaqua susuz pisuvar kartuşu : Özellikle Avrupa’da kullanımı gelişmiş olan bu ürünümüz jelli kartuştan farklı olarak jel kullanımı yapmaz. Özel tasarım yapısı sayesinde idrarı içinden geçirir fakat idrarın geçişinden sonra kapanarak idrar kokusunun yayılmasını önler. Bu ürünümüz Avrupa patentli olmakla beraber, kendine ait özel yuvasına kilitlenebilir. Anahtar yardımı ile açılır. Ürün hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Başa dön tuşu